Lidé v rovnováze

22. setkání 29. 6. 2023, 19:00 - 21:00 hodin

David Linzer – kraniosakrální terapeut

David Linzer – kraniosakrální terapeut

Původně ekonom a učitel, který dlouhá léta pracoval v nadnárodních korporacích, se rozhodl tento způsob práce opustit a věnovat se naplno práci s tělem skrze masérské aj. kurzy. Postupně se jeho způsob práce zjemňoval, až došel při svém dlouhodobém pobytu v Irsku ke zlomovému objevu kraniosakrální biodynamiky. Součástí práce s klientem se tak stal i celostní pohled na jeho příběh. Začal pracovat i s rozšířenými stavy vědomí. V současné době prochází také mezinárodním psychoterapeutickým výcvikem Grof Legacy Training v opavském Holosu.

Na setkání nám povídal o kraniosakrální terapii – velmi jemné a neinvazivní metodě práce s tělem, která uvolňuje napětí v tkáních, zmírňuje bolest a dysfunkci tělesných struktur a celkově zlepšuje zdraví. Jedná se o holistickou (celostní) metodu, která integruje tělo, duši a ducha, harmonizuje nervový systém, navozuje stavy celistvosti, podporuje přirozené samoregulační a ozdravné procesy v těle.

 

Miloš Svoboda

Miloš Svoboda, zakladatel moderního neurorehabilitačního centra Arcada

Stará se o syna Davídka, který je od roku 2007 ve vigilním kómatu poté, co se málem utopil v bazénu. Tato tragédie pro něj byla a je obrovskou výzvou osudu, kterou s pokorou přijal a postavil se k ní čelem. Bude povídat o tom co se přihodilo a čím vším si s Davídkem prošli a procházejí. Jak se stal z úspěšného byznysmena tátou na plný úvazek, ale i iniciátorem zavedení metody intenzivní rehabilitace a inovativního neurorehabilitačního konceptu v ČR a SR. Co ho vedlo k založení Asociace rodičů dětí s dětskou mozkovou obrnou a získaným postižením mozku a zřizování center, kde je intenzivní rehabilitace dostupná.

To vše pro vaši inspiraci a dodání energie ke zvládání výzev, které před nás život staví.

 

Zaujal vás projekt Lidé v rovnováze?

Sdílejte!